<< powrót


M E N U

Strona Główna  
Komunikaty  
O nas  
Promocje  
Oferta  
Cennik karm dla psów  
Cennik karm dla kotów  
Cennik op. test. koty  
Cennik op. testowe psy  
Kontakt  
NUTRAM Senior Dog 3,0 kgCena : 64,50 zł
NUTRAM Senior Cat 2,0 kgCena : 56,50 zł
Detale oferty

Suche karmy dla psów: K-9 - K-9 Selection Growth -dla szczeniąt 12,0 KG

Producent

Nutram Pet Products Ltd.

K-9 Selection Growth -dla szczeniąt 12,0 KG

Ilość pokarmu w opakowaniu:12 kg
VAT8 %
Cena Brutto 189,00 PLN
Cena 1kgTylko 15,75 PLN
Detale:

K-9 Selection Growth - formuła wzrostowa .
Kompletna i w pełni zbilansowana karma , o drobnej granulacji , wytworzona na bazie naturalnego mięsa kurcząt , polecana szczeniętom i rosnącym psom w wieku od 4 - 6 tyg. do 1 - 1,5 roku oraz sukom ciężarnym i karmiącym . Ze względu na duże zapotrzebowanie energetyczne psów w fazie wzrostu oraz suk w okresie laktacji , jest nadzwyczaj bogata w wapń, fosfor, potas, witaminy i minerały. Charakteryzuje się również bardzo dobrą strawnością i przyswajalnością . Drobna granulacja karmy ułatwia szczeniętom małych i średnich ras przyjmowanie pokarmu . Produkt nie zawiera syntetycznych konserwantów i kolorantów . K-9 Growth zapewnia szczeniętom wszystko , co potrzebne im do prawidłowego rozwoju i wzrostu , od wieku płodowego po wiek młodzieńczy .

Skład:

mielone mięso kurcząt (mączka) , mielona żółta kukurydza , tłuszcz z kurcząt (stabilizowany z wit. E) , kukurydziana mączka glutenowa , mielona pszenica , ośrodki pszeniczne ,świeże mięso z kurcząt z dodatkiem podrobów (wątroba , nerki) , suszone odtłuszczone mleko (skwaszone) , ekstrakt z mięsa kurcząt /hydrolizat /, fosforan dwuwapniowy , chlorek potasu , chlorek sodu , węglan wapnia , chlorek choliny , kwas sorbinowy , wit.A ,D3 ,K , B12 , ryboflawina , niacyna , d-pantotenian wapnia , pirydoksyna /wit. B6/, tiamina /wit.B1/, kwas foliowy , biotyna , siarczan żelaza , tlenek manganu , siarczan cynku , siarczan miedzi , jodan wapnia , selenian sodu .


Analiza /na 1 kg karmy/:

Białko (min) 28,0 %
Tłuszcz (min) 18,0 %


Energia metaboliczna (ME) 3770 kcal/kg

Zalecenia: zmieniając pokarm z poprzednio podawanego na K-9 Growth , nie należy rozpoczynać od podania jego pełnej porcji , lecz uczynić to stopniowo przez okres ok. tygodnia , mieszając z poprzednio podawanym pokarmem .

Dawkowanie uzależnić od otoczenia , rasy , wieku i poziomu aktywności psa . W razie wątpliwości zasięgnąć porady lekarza weterynarii .
Uwagi: nie zaleca się podawać szczeniętom przed ukończeniem 4-ego tyg. życia; szczeniętom , do ukończenia 4-ego miesiąca życia , zaleca się podawać 3-5 razy dziennie przez 15 min. ( początkowo nawilżając pokarm ciepłą wodą ), później 2-3 razy dziennie ; nie należy podawać dodatkowo witamin i soli mineralnych
suki karmiące powinny mieć dostęp do pokarmu przez cały czas ; świeża woda powinna być zawsze dostępna ; pokarm należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscuCennik produktów dla psów
Powyższa informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu k.c.


Nutram Polska © Wszelkie prawa zastrzeżone.